Housekeeping Supervisor és F&B Supervisor - Ausztria

Forrás: turizmus.com

 2024. május 31. 12:37

Az Accent Hotels által üzemeltetett, 90 szobás Aiden by Best Western @ Stadtgut Hotel a festői Steyr városában HK Supervisor és F&B Supervisor munkatársakat keres akár azonnali belépéssel.

Főbb feladatok:

HK Supervisor

  • A szobalányok koordinálása, részvétel a napi munkában
  • Szobák és közös területek tisztaságának ellenőrzése
  • Mosodai és takarítószer rendelések leadása
  • Műszaki hibák jelzése
  • Nagytakarítás megszervezése
  • A márka standardjainak biztosítása
  • Segítség a beosztás megírásában

F&B Supervisor

  • Az éttermi részleg (konyha, étterem, bár) optimális működésének biztosítása
  • Beosztottak koordinálása
  • Rendelések leadása
  • Részvétel a leltárban és a beosztás megírásában
  • Rendezvények előkészítésének és megvalósításának biztosítása
  • Az étel- és italkínálat optimalizálása, megújítása a szállodavezetés iránymutatásával összhangban
  • Aktív részvétel a napi munkában

Elvárások:

  • Minimum 1 éves Housekeeping területen szerzett tapasztalat
  • Pontos munkavégzés, odafigyelés a részletekre
  • Számítógépes affinitás
  • Alapfokú német nyevltudás

  • Minimum 2 éves éttermi tapasztalat
  • Osztrák gasztronómia ismerete
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Rendezvények lebonyolításában szerzett tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú végzettség
  • További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes osztrák bérezés, 13-14 havi fizetés
  • Biztos munkahely, professzionális szakmai környezet
  • 40 órás munkaviszony
  • Szállás és étkezés biztosítása
  • Előrelépési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmény az Accent Hotels és a Best Western által üzemeltetett szállodákban

Munkavégzés helye: Steyr, Ausztria

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz