Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. június 13. 16:05

Az Accent Hotels által üzemeltetett Monastery Boutique Hotel Budapest fiatalos csapatába keressük új kollégánkat recepciós pozícióba!

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása
  • Foglalások kezelése, nyomon követése, visszaigazolása
  • Számlázás, pénzkezelés
  • Szállodai szoftverben való adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szabadidős programok, vendégélmény értékesítése
  • Vendégpanaszok kezelése

Elvárások:

  • Vendégközpontú attitűd
  • Egyéni munkavégzés egy összetartó csapat tagjaként
  • Precíz adminisztráció
  • Jó a problémamegoldó készség
  • 12 órás munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Microsoft Office napi szintű használata

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Protel PMS ismerete

Amit kínálunk:

  • Családias, összetartó csapat
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Támogató vezetőség
  • Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • Hivatalosan bejelentett munkabér, napi 1x személyzeti étkezés, munkába járás költségtérítése
  • Az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban kedvezményes szálláslehetőség
  • Fejlődési, előre lépési lehetőség

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz