Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. június 16. 08:00

Airport Hotel Budapest**** superior bővülő csapatába keres Recepciós munkatársat

Főbb feladatok:

  • Vendégek szakszerű fogadása, és üdvözlése
  • Vendégek érkeztetése, utaztatása
  • Számlafizetések lebonyolítása, ellenőrzése
  • Telefonok fogadása, kezelése, e-mailek megválaszolása
  • Foglalások rögzítése, és a vendégekkel kapcsolatos nyilvántartások kezelése
  • Szállodai értékesítési portálok kezelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Számítógép, és Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Főiskolai szakirányú végzettség, vagy minimum felsőfokú végzettség
  • Barátságos, precíz, önálló munkavégzésre képes pályázók jelentkezését várjuk

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • További idegen nyelv, illetve nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőség egy profi csapatban
  • Versenyképes jövedelem cafeteriákkal

Munkaidő: Teljes

Munkavégzés helye: Vecsés

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképpel ellátott, szakmai Önéletrajz elküldésével várjuk a jelentkezőket, a bérigény megjelölésével.