Recepciós - Ausztria

Forrás: turizmus.com

 2024. május 29. 11:56

Az Accent Hotels Magyarország egyik legfiatalabb, legszínesebb és legdinamikusabban fejlődő szállodalánca, amely jelenleg 26 szállodát üzemeltet Magyarországon és Ausztriában egyaránt.

Ha szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni és a közös szakmai sikereknek az Accenttel részese lenni, jelentkezz hozzánk!

Ausztriai szállodánkba, a tiroli Sporthotel Cristallba keressük új csapattagunkat Recepciós pozícióba.

Főbb feladatok

  • Vendégek fogadása és elutaztatása
  • Szobafoglalás és levelezés német és angol nyelven
  • Szobaértékesítésben való részvétel, tanácsadás a vendégek részére, illetve extra szolgáltatások eladása
  • Guest Relations (a vendégek tájékoztatása, kirándulások és jegyek foglalása, egyéb foglalások)
  • A telefonközpont kezelése, hívások fogadása

Elvárások

  • Kiváló informatikai ismeretek, szállodai szoftver (Hostware) ismerete előny
  • Német és angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban
  • Csapatszellem és felelősségteljes munkavégzés
  • Az emberekkel való foglalkozás szeretete
  • Ápolt külső és igényes megjelenés
  • Nyitott és kommunikatív személyiség, rugalmasság és motiváltság
  • Recepción szerzett tapasztalat, valamint olasz nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Ausztriai fizetés: 13. és 14. havi bér
  • Júniustól októberig tartó időszakban: heti 48 órás munkaviszony
  • Személyzeti szállás, napi háromszori étkezés biztosítása
  • Kedvezményes kikapcsolódási lehetőség az Accent Hotelshez tartozó szállodákban
  • Szakmai fejlődési lehetőség energikus, segítőkész csapatban

Munkavégzés helye: Ausztria - Fulpmes, Franz-Senn-Weg 38.