Sales representative

Forrás: turizmus.com

 2024. június 10. 14:47

SALES csapatunk legújabb tagját keressük. Motiváló vezetővel, három kedves és segítőkész kollégával várunk Téged! Ha szeretnél egy patinás szállodában dolgozni, ha szeretsz idegen nyelven kommunikálni és szeretnéd a legjobb alapokat megkapni, mindenképp olvass tovább!

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás vendégekkel
  • Ajánlatokat, visszaigazolásokat készíteni
  • Fidelióban rögzíteni és ellenőrizni a foglalásokat
  • Foglalások naprakészen tartása
  • Határidők figyelése
  • Egyeztetés a recepcióval

Elvárások:

  • Nyitott kedves személyiség
  • Beszélj angolul legalább középszinten folyékonyan
  • Vendégközpontú
  • Rugalmas
  • Pontos és a munkádra igényes
  • Udvarias és segítőkész
  • De legfőbbképp légy csapatjátékos

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Fidelio és egyéb online foglalási rendszerek ismerete
  • Egyéb nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munka
  • Napi egyszeri melegétkezés
  • Vidéki munkavállalóknak utazástámogatás

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Gyorsan küld el az fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre, mert hidd el, mi is alig várjuk, hogy elbeszélgessünk Veled!