Sous Chef pozíció az Up Hotel Budapestben

Forrás: turizmus.com

 2024. június 11. 17:33

Budapest belvárosában, az Oktogontól pár perc sétára, két éve nyílt Up Hotel Budapest**** kínálja fiatalos, modern szobáit vendégei részére. Szállodánk magas színvonalú szolgáltatásokkal, az egyágyas szobáktól egészen a lakosztályig, várja vendégeit.

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, jelentkezz hozzánk Sous Chef pozícióra.

Főbb feladatok:

  • Executive Chef munkájának napi szintű segítése
  • A szálloda napi operációs feladatainak önálló elvégzése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Az emberi erőforrások hatékony felhasználása
  • Az üzemeltetés felügyelete
  • Együttműködés más területekkel elsősorban az F&B részleggel
  • A napi munkafolyamatokban való aktív részvétel
  • Havi leltár elkészítésében való részvétel
  • A kollégák szakmai támogatása, fejlődésük segítése, tréningezése
  • Az ételek minőségi elkészítése
  • HACCP-rendszer szigorú betartása és betartatása

Elvárások:

  • Szállodában szerzett 1-2 év tapasztalat Sous Chef pozícióban
  • Szakirányú végzettség
  • Vendég- és színvonal-központúság, példamutató, etikus magatartás
  • Szervezőkészség, határozottság, következetesség
  • Kezdeményezőkészség, fogékonyság az új módszerek, eljárások iránt
  • Vendéglátás iránti elhivatottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés teljes, 8 órás bejelentéssel
  • Személyzeti meleg étkezés naponta 1 alkalommal
  • Munkaruha biztosítása, mosatása
  • Fiatalos csapat egy teljesen új épületben
  • Kiváló munkakörülmények biztosítása
  • Könnyen megközelíthető belvárosi munkahely

Munkaidő: 40 óra

Munkavégzés helye: 1067 Budapest, Csengery utca 31.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal lehetséges az alábbi e-mail-címen: