Teremfőnök

Forrás: turizmus.com

 2024. május 29. 10:40

A csodálatos mátrai környezetben lévő Ózon Hotel & Luxury Villas Mátraháza**** superior csapatába keressük Teremfőnök kollégánkat.

Főbb feladatok:

  • A szálloda vendéglátó egységeinek szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása
  • Proaktív magatartással, javaslattétellel támogatja az F&B Manager munkáját
  • Aktív szerepet vállal az F&B üzemeltetésének ügyvitelében (rendelések, készletnyilvántartás, átmozgatások, felszolgálás stb)
  • Felettese utasításait figyelembe véve irányítja a beosztott dolgozókat
  • A külső beszállítókkal és szolgáltatókkal jó kapcsolatot épít ki

Elvárások:

  • Vendégcentrikusan gondolkodás
  • Szakirányú végzettség, vezetői tapasztalat
  • Elhivatottság a vendéglátás iránt
  • Pontos precíz munkavégzés, jó kommunikációs és koordinációs készség
  • Angol nyelv alapfokú ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés és egyéb vállalati juttatás (szervizdíj)
  • Útiköltség támogatás
  • Lendületes, jókedvű, támogató csapat
  • Személyzeti étkezés biztosítása

Munkaidő: többműszakos munkarend

Munkavégzés helye: Gyöngyös-Mátraháza

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezés fényképes, szakmai önéletrajzzal bérigény megjelölésével.