Beutaztatási referens

Forrás: turizmus.com

 2024. május 23. 16:09

Belvárosi utazási irodába beutaztató referens munkatársat keresünk teljes munkaidőben azonnali kezdéssel. Jelentkezz hozzánk, ha munkádra igényes vagy és fontos számodra a megbecsülés.

Főbb feladatok:

  • Egyéni és csoportos foglalások kezelése
  • Ajánlat előkészítése
  • Kapcsolattartás szállodákkal
  • Vízumügyintézés

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú idegenforgalmi végzettsége van
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel bír mind szóban, mind írásban
  • Tud csapatban dolgozni
  • Önálló munkavégzésre is képes
  • Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Excel jártasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Elhivatottság
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkaidő: Hétköznap (hétfőtől péntekig) 9 órától 17 óráig

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet angol nyelven várjuk.