A Magyar Turisztikai Ügynökség vezérigazgatója március 14-én sajtóreggelin fogadta a nagyközönségi média néhány képviselőjét, s tájékoztatta őket azokról a térségi fejlesztésekről, amelyeket korábban már megismerhettek a szakmai érdeklődők.