Idegenforgalmi ügyintéző, maiUtazas.hu, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. január 23. 15:00

A szallas.hu csoport tagja, a maiUtazás.hu lelkes, fiatalos csapata idegenforgalmi ügyintézőt keres.

Főbb feladatok:

  • Online beérkező foglalások kezelése
  • Személyesen betérő utasok kiszolgálása
  • Utazási kínálatunk frissítése, repjegy- és szállásárak monitorozása
  • Utazási problémák kezelése

Téged keresünk, ha:

  • szeretsz emberekkel foglalkozni, élményeket nyújtani;
  • nem ijedsz meg a problémás esetektől, örülsz ha sikerül megoldanod;
  • Szívesen kutatnád velünk az utazási piacot.

A pozíció elnyeréséhez előny, ha

  • legalább középfokú angol nyelvvizsgával rendelkezel;
  • egy éves tapasztalatod van hasonló munkakörben, vagy ügyfélszolgálati területen dolgoztál;
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Magán egészségbiztosítás és cafetéria
  • Karrierlehetőség cégen belül
  • Innovatív ötletek támogatása
  • Kedvezményes utazások, csapatépítők, szép és modern iroda a budai hegy lábánál

Munkaidő:
8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz, motivációs levél