Junior Social Media Manager - Park Inn by Radisson Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. január 10. 19:00

A Park Inn by Radisson magyarországi szállodáinak marketingcsapatába keressük új kollégánkat! Csatlakozz hozzánk, légy te a csapatunk legújabb tagja!

Főbb feladatok:

  • Tartalom gyártása különböző közösségi média felületeinken, weboldalainkon. Elsősorban Facebook- és Instagram-posztok, de LinkedIn-oldalunkat sem hanyagolhatjuk el. A hirdetések tervezése során szorosan együtt fogsz dolgozni az e-commerce felelőssel, így nem baj, ha alap szinten ismered az e-commerce rendszerek működését.
  • A posztokat nemcsak megírni, de tervezni és rendszerezni is kell, így ebben is számítunk a segítségedre.
  • A posztokhoz érkező kommentek megválaszolása, követése, adott esetben moderálása.
  • Saját honlapokhoz köthető egyéb adminisztrációs feladatok (ne aggódj, nem neked kell egyedül minden oldalt karbantartani, ez közös feladat, megosztjuk).
  • Alap Analytics feladatok a közösségimédia-tartalmak eredményeinek elemzéséhez.
  • Adminisztráció. Na igen, ez kikerülhetetlen. Viszont igyekszünk elfogadható keretben tartani, nem ezzel fog elmenni a napod.

Amit várunk tőled:

  • Pozitív hozzáállást. (Ez fontos. Probléma nincs, csak megoldandó feladat.)
  • Kiemelkedő kommunikációs képességeket. Sokat fogsz egyeztetni kollégákkal különböző szállodáinkban, grafikusokkal, fordítóirodával, egyéb partnereinkkel, fontos, hogy könnyen megtaláld velük a közös hangot.
  • Az se baj, ha van webadmin tapasztalatod, elsősorban Wordpress fronton, de megtanítunk rá nagyon rövid idő alatt.
  • Láttál már belülről szállodát, nem csak vendég oldalról.
  • 1-2 év munkatapasztalat hasonló munkakörben (referenciát is küldhetsz, nagy piros pont jár érte)
  • VAGY szakirányú végzettség.
  • Erős angol nyelvtudást szóban és írásban (nemcsak a papír számít, hanem hogy tényleg meg tudj és merj is szólalni, valamint a bejövő üzenetekre tudj válaszolni).
  • Pontosságot, határidők betartását, önálló munkavégzést.
  • Mindenekelőtt rátermettséget, jó ötleteket és fejlődni vágyást.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőséget jó hangulatú csapatunkban.
  • Versenyképes fizetést, éves bónuszt, kedvezményes pihenési lehetőséget partnerszállodáinkban.
  • Határozatlan idejű, 8 órás alkalmazotti jogviszonyt.
  • Év közben különböző céges bulikat, csapatépítést, kutyabarát munkahelyet (nem duma, hozd be magaddal dolgozni a kuttyot, örülni fogunk neki, csak elrontjuk. Mi szóltunk.)
  • Színvonalas, modern munkakörnyezetet.
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket és szoftvereket.
  • Szakmai továbbképzéseken való részvételi lehetőséget.

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Küldd el fényképes önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre. A tárgymezőbe írd be a megpályázott munkakört, a levélbe pedig a szállodáink és Facebook-oldalaink számát.