M.I.C.E. PROAKTÍV SALES MANAGER, Danubius Szállodacsoport

Forrás: turizmus.com

 2018. február 01. 11:28

A Danubius Szállodacsoport M.I.C.E. PROAKTÍV SALES MANAGER munkatársat keres.

A feladatok:

Az értékesítési és marketing igazgató irányítása alatt:

  • Részt vesz az aktív értékesítési tevékenységben - az árbevételi tervben meghatározott célok elérése érdekében - a MICE szegmensben.
  • Folyamatos, aktív kapcsolatot tart fenn az üzleti partnerekkel, megbeszéléseket szervez és bonyolít le, előkészíti a szerződéstervezeteket.
  • Koordinálja, és folyamatosan figyelemmel kíséri a konferenciák és egyéb rendezvények foglalásait.
  • Aktívan részt vesz új üzleti lehetőségek felkutatásában, valamint a már meglévő üzleti partnerek részére akciótervek készít elő, és közreműködik azok kivitelezésében.
  • Az elvégezendő és elvégzett tevékenységekről activity-ket vezet.
  • Háznézéseket szervez és bonyolít le.
  • Figyelemmel kíséri a versenytársak tevékenységét.
  • Adatbázisokat készít, és frissít: korábbi rendezvények, foglalások, ügyféladatok,hűségprogramok, promóciók
  • Értékeli, és figyelemmel kíséri az üzleti folyamatokat és a lehetséges új üzleteket.

Elvárásaink:

  • Nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás.
  • Releváns tapasztalat MICE proaktív értékesítésben, élő kapcsolatrendszer.
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség szóban, írásban magyar és angol nyelven.
  • Jó megjelenés, megnyerő modor.
  • Teljesítményorientált hozzáállás, kreatív gondolkodás.
  • Terhelhetőség, pontos, gyors munkavégzés.
  • Számítógépes ismeretek.
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatmunkára való képesség.
  • Opera rendszer ismerete előnyt jelent.

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagielismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
  • Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi címen jelentkezhetnek:

Temesvári Zsolt - képzési és szervezetfejlesztési igazgató

(X)