Portás gyakornok, Hilton Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. július 21. 11:21

A Hilton Budapest szálloda Portás gyakornokot keres.

Főbb feladatok:

  • Programokat szervez és értékesít
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri Budapest kulturális életét
  • Tisztában van a főváros és Magyarország főbb látványosságaival
  • Tisztában van a gasztronómiai trendekkel és az éttermi kínálattal

Elvárások/személyes kompetenciák:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (idegenforgalom/szálloda)
  • Magas szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Legalább még egy idegen nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • Jó csapatjátékos, aki képes önálló munkavégzésre
  • Opera ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fél éves határozott idejű munkaszerződés (teljes munkaidő)
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos munka, szakmai fejlődés lehetősége
  • Kellemes munkahelyi környezet, fiatalos, dinamikus csapat

2016. augusztus 5-ig magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi címen jelentkezhetnek:
Horváth Krisztina – személyügyi munkatárs