Reservation és Revenue Assistant, Mystery Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. december 05. 17:30

A Preferred Hotels & Resorthoz tartozó, 2019 tavaszán nyitott 82 szobás luxusszálloda RESERVATION ÉS REVENUE ASSISTANT munkakörbe keres munkatársat.

Általános feladatok:

  • Kapcsolattartás a vendégekkel és a partnerekkel
  • Ajánlatok és visszaigazolások készítése
  • Online foglalások ellenőrzése
  • Az egyéni szobamegrendelésekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Együttműködés a szálloda Front Office és Sales részlegeivel
  • A Revenue és Reservation Manager munkájának segítése, elemzések, jelentések készítése
  • Figyelemmel kíséri a foglaltsági adatokat és előrejelzéseket

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló területen szerzett 1-2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkaruha és tisztítása
  • Napi egyszeri melegétkezés
  • Biztonságos munkakörnyezet

Munkaidő:
40 óra/hét