Felszolgáló

Forrás: turizmus.com

 2022. február 08. 14:45

Dinamikusan fejlődő csapatunkba fiatal, terhelhető, talpraesett, új munkatársat keresünk FELSZOLGÁLÓ munkakörbe a siófoki Mala Garden****Superior Hotel and Restaurantba!

A Mala Garden étterem modern, igényesen kialakított Bali stílusú és barátságos, ugyanakkor vendégközpontú hely különleges étel- és italválasztékkal. Étlapunkon a magyaros, a nemzetközi és a keleti konyha is megtalálható kiegészítve különleges ital-, koktél- és kávéválasztékkal! A kisgyermekes családoknak kialakításra került gyereksarok is éttermünkben, és ez mellett még kutyabarátok is vagyunk. Teraszunk a Balaton partján található, gyönyörű kilátással Magyarország legnagyobb tavára.

Főbb feladatok:

  • Étlapon szereplő ételek és azok alapanyagainak ismerete
  • Ételek, italok felszolgálása
  • Az étterem által kínált italok ismerete
  • Higiéniai szabályok betartása
  • Saját munkaterület rendben tartása

Elvárások:

  • Munkájára és környezetére is igényes munkavállaló
  • Jó kommunikációs készség
  • Idegennyelv-ismeret
  • Kreativitás
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság
  • Talpraesettség
  • Szakmai gyakorlat, tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete (angol és/vagy német)

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési, tanulási- és előrelépési lehetőség
  • Barátságos, kellemes közeg
  • Jól szervezett munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes szálláslehetőség

Munkavégzés helye: Siófok

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz