Sales associate

Forrás: turizmus.com

 2022. február 18. 15:17

A luxus csokoládék gyártásban világszerte ismert GHRAOUI, Andrássy úti üzletébe keres új értékesítő kollégát, teljes vagy részmunkaidőben.

Főbb feladatok:

  • Vásárlók fogadása, vásárlókkal való nyitott kommunikáció, ami tiszteletteljes hangulatot áraszt.
  • Vásárlók teljes körű kiszolgálása az üzletben: a márka és a termékek bemutatása, termék ajánlás a vásárlók igényeinek megfelelően, a termékek díszcsomagolása.
  • Az üzlettér és raktár rendben tartása, áruátvétel, kasszakezelés, üzlet nyitása és zárása.
  • Az üzletmenettel kapcsolatos egyéb napi feladatokban való részvétel.

Elvárások:

  • Min. középiskolai végzettség
  • Vevőorientáltság, kitűnő kommunikációs készség
  • Erős csapatjátékos szellem, proaktív hozzáállás
  • Nyitott, pozitív attitűd, udvarias viselkedés
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Teljes vagy rész munkaidős pozíció
  • Családias munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria

Munkaidő: 40, 30, 20

Munkavégzés helye: Budapest / GCK Kft.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű, fényképes önéletrajz