Cukrász, budapesti 5*-os szálloda

 2014. január 23. 17:46

Nemzetközi szállodalánc 5*-os budapesti szállodája munkatársat keres Cukrász pozícióba!

Fő feladatok:
- Gondoskodás a reggeli büféasztal színvonalas cukrászsütemény választékáról és folyamatos utánpótlásáról
- Rendezvényekre történő felkészítés és termékkiadás irányítása, kiemelt figyelmmel a büféasztalok látvány jellegére
- A vezető cukrász helyettesítése esetén a cukrászat teljeskörű irányítása
- Segítségnyújtás receptúrák elkészítésében

Elvárások:
- Szakirányú középfokú végzettség (cukrász szakmunkás bizonyítvány)
- Legalább 3 év szakmai tapasztalat Vezetői rátermettség, jó szervező - és irányító készség
- Szakmai igényesség és kreativitás

Ajánlatunk:
- Izgalmas szakmai kihívások a vezető cukrász mentorálásával
- Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Amennyiben szakmai tapasztalatát szívesen kamatoztatná egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában, fényképpel ellátott pályázatát, fizetési igénye és a pozíció megjelölésével a nemeth.andrea@turizmus.com e-mail címre várjuk! (x)