Recepciós, Budapest

 2014. január 16. 16:15

Az ötcsillagos Aquincum Hotel Budapest Front Office csapata új munkatársat keres Recepciós munkakörbe.

Feladatok:
- A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
- Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
- Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
- Telefonhívások kezelése
- Transzferek ügyintézése
- Vendégszámlák terhelése, fizettetése, valamint hitelkártya tranzakciók kezelése
- Kulcskártya kezelés

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (ideális esetben turizmus és vendéglátás szakon)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás és további egy idegennyelv ismerete
- Kiváló kommunikációs készség
- Hasonló környezetben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat

Előny:
- Önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
- Váltott műszakbeosztás vállalása

Amennyiben szívesen szerezne szakmai tapasztalatot egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában, fényképpel ellátott pályázatát fizetési igénye megjelölésével a job@aquincumhotel.com e-mail címre várjuk! (x)