Salzburger Landban 3 csillagos szálloda tapasztalt recepcióst keres

Forrás: turizmus.com

 2015. augusztus 24. 09:58

Családi szálloda Ausztriában kiváló német nyelvtudású, motivált, energikus recepciós munkatársat keres, aki részt tud venni a szállodavezetés napi adminisztrációs feladataiban is.

Feladatok: Érkeztetés, utaztatás, számlázás Kapcsolattartás a vendégekkel, túrák értékesítése Általános adminisztrációs és koordinációs feladatok (beosztás készítés, napi posta, elszámolások, szállodai részlegek munkájának összehangolása)

Elvárások: Recepciós munkakörben szerzett szakmai tapasztalat Kiváló német nyelvtudás Kiváló problémamegoldó készség Önálló munkavégzés, nagy munkabírás, vendégszeretet

Előny: angol vagy más további idegen nyelv ismerete, nemzetközi munkatapasztalat (német nyelvterületen)

Amit ajánlunk:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Előrelépési lehetőség
- Szállás, ellátás, internet

Jelentkezéseket magyar és német nyelven kérjük az attila.grassy@sporthotel-dachsteinwest.eu email címre. (x)