Szállodaigazgató, Balatoni szezonális szálloda

Forrás: turizmus.com

 2015. február 19. 17:02

Balatoni szezonális szálloda irányítására kiemelkedő vezetői készséggel, megoldás orientált szakemberek jelentkezését várjuk.

Főbb feladatok:
• A szálloda és a hozzátartozó egységek komplex irányítása, napi szintű ellenőrzése.
• Az értékesítés munkájának figyelemmel kísérése.
• Jelentések, elemzések, pénzügyi elszámolások készítése.
• Költségek optimalizálása, bevétel növelése a megadott szempontok szerint.
• A szálloda színvonalának fenntartása, annak fokozatos emelése.

Elvárások:
• Minimum 5 éves szállodavezetői tapasztalat.
• Szakirányú főiskolai/egyetemi diploma.
• Szállodai szoftverek felhasználói ismerete
• Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete.
• Kiemelkedő vezetői és kommunikációs képesség.
• Dinamikus, cselekvés- és teljesítmény orientált személyiség.
• Kreatív gondolkodásmód, önállóság, agilis hozzáállás, határozottság, terhelhetőség.

Amit kínálunk:
• változatos és önálló munkavégzési lehetőség
• professzionális, stabil szakmai háttér
• világos perspektíva
• nagyfokú önállóság

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a karrier@service4you.hu e-mail címre küldje meg. (x)