Boutique hotel operációs manager

Forrás: turizmus.com

 2024. április 24. 07:00

20 szobás boutique szálloda recepciós tapasztalattal, vezető szemléletű kollégát keres Operációs Manager munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Felelős a szálloda Front office, Maintenance, Housekeeping és F&B részlegének napi működéséért
  • Áruforgalmi rendelések lebonyolítása
  • Minőségi vendégélmény megteremtése
  • Karbantartási feladatok megszervezése és kapcsolattartás a szakemberekkel
  • Szállodai reggeli felügyelete, szükség esetén lebonyolításban való részvétel
  • Szobák ellenőrzése és átvétele takarítás után
  • Recepciós munkában való aktív részvétel és felügyelet, szükség esetén helyettesítés
  • Új kollégák felvétele, betanítása
  • Szálloda gazdaságos működtetésének, értékesítésének segítése
  • Vezetőség felé riportolás

Elvárások:

  • Legalább 2 év szállodaipari vezetői tapasztalat
  • Rugalmasság és képesség a prioritások hatékony kezelésére
  • Hajlandóság a szolgáltatások és vendégélmény fejlesztésében
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, motiváló és pozitív vezetői attitűd
  • Pénzügyi tudatosság és gazdasági elemző képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Családias jó hangulatú, nyugodt munkahely, megértő vezetőséggel
  • Fiatalos és dinamikus, változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Igényes hotelkörnyezet kiváló vendégkörrel és szolgáltatásokkal
  • Magas bejelentett bér és bónusz lehetőségekkel
  • Stabil, megbízható munkahely

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Ha szeretne csatlakozni egy dinamikus és elkötelezett csapathoz, és úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével – részünkre az alábbi e-mail-címre: