Éjszakai roomservice felszolgáló

Forrás: turizmus.com

 2024. április 26. 08:00

Budapest egyik legújabb 5 csillagos szállodája, a Verno House új munkatársait keresi bővülő éjszakai felszolgáló csapatába.
Olyan lelkes és elkötelezett munkatársakat keresünk, akiknek a szenvedélye a hivatása és akiknek a célja a minőségi szerviz- és ezáltal a kiemelkedő vendégélmény biztosítása.

Elvárások:

  • 5*-os luxusszállodában, hajón vagy prémium étteremben szerzett minimum 1 év tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás (napi használatban)
  • Külföldön szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Határozott, de kedves és jól kommunikáló, udvarias, vendégközpontú személyiség
  • A munkájára és önmagára igényes személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízható és csapatjátékos személyiség
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag (teljes bejelentés): prémium fizetés + szervizdíj, ingyenes személyzeti étkezés, dolgozói kedvezmények, egyenruha
  • Tréningek, képzések

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Verno House, 1051 Budapest, Október 6. utca 26.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz