Housekeeping Supervisor & Bartender Pozíció az EST GRAND HOTEL SAVOY****-ban!

Forrás: turizmus.com

 2024. június 24. 07:00

Főbb feladatok:

Housekeeping Supervisor:

  • A szállodai szobák és közösségi területek takarításának ellenőrzése
  • A felügyeletére bízott munkatársak irányítása
  • A housekeeping területéhez kapcsolódó napi operációs feladatok ellátása
  • A Housekeeping vezető munkájának segítése

Bartender:

  • Báros feladatok ellátása
  • A rendezvények előkészületében és lebonyolításban való részvétel

Elvárások:

  • Legalább 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság
  • Önálló, gyors, igényes és precíz munkavégzés
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Csapatjátékos
  • Igényes megjelenés
  • Angol és/vagy német nyelvismeret Bartender pozíció esetén

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Housekeeping Supervisor pozíció esetén angol és/vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és érdekes munka egy fiatalos, jó hangulatú, dinamikus csapatban
  • Ingyenes munkahelyi étkezés és munkaruha
  • Igényes munkakörnyezet
  • Könnyen megközelíthető helyszín (a Rákóczi tér és a Blaha Lujza tér között)
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Folyamatos munkarend

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: 1085 Budapest, József körút 16.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz