Sales & Marketing Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. április 26. 12:00

Főbb feladatok:

  • Online, offline és csoportos foglalások kezelése
  • Aktív részvétel a rendezvénytermek értékesítésében
  • Az értékesítést elősegítő marketingtevékenység kidolgozása, javaslattétel
  • Éves marketingterv készítése
  • Weboldalak képi és szöveges tartalmi elemeinek szerkesztése, folyamatos aktualizálása
  • Online felületek képi és szöveges tartalmi elemeinek folyamatos aktualizálása, karbantartása
  • Online és offline megjelenések előkészítése, ellenőrzése, szerződéskötés
  • Google Ads hirdetések koordinálása
  • Belső értékesítést szolgáló nyomtatványok tartalmi és grafikai megtervezése/megterveztetése
  • Social media felületek kezelése

Elvárások:

  • Angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Kezdeményező és kreatív személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Legalább 2-3 év szállodában szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Munkába járási támogatás

Munkaidő: 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajz