Utazási irodai ügyintéző

Forrás: turizmus.com

 2024. június 28. 14:19

Szereted az embereket? Szereted Egyiptomot? Vár a King Tours csapata!

Főbb feladatok:
• Foglalások kezelése, utasokkal és partnerekkel való kapcsolattartás
• Teljes körű adminisztráció a foglalásokhoz
• Ajánlatok készítése, kezelése

Elvárások:
• Utazási szektorban szerzett tapasztalat
• Angol nyelv minimum középszintű ismerete (írásban és szóban)
• Szlovák nyelvismeret előny!
• Microsoft Office felhasználói ismerete
• Pontosság, precizitás
• Csapatszellem
• Nyitott, ügyfélközpontú személyiség
• Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
• Azonnali kezdési lehetőség
• Versenyképes fizetés
• Fiatalos, lendületes csapat, családias légkör
• Határozatlan idejű munkaszerződés
• Belvárosi, könnyen megközelíthető munkahely

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, VII. ker., Király u.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődésedet az állás, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: