Back Office munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. január 07. 17:30

Főbb feladatok:

  • Szálláshelyekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • A weboldalon szereplő kínálat ellenőrzése, karbantartása,
  • Segítségnyújtás meglévő partnereknek a rendszer használatában,
  • Betanított, adminisztrációs feladatok ellátása

Téged keresünk, ha:

  • a probléma megoldását keresed és megoldásközpontú a mentalitásod,
  • dinamikusan végzed a rád bízott feladatokat,
  • érdekel az online szállásközvetítés világa és szeretnél folyamatosan fejlődni, változatos feladatokat ellátni,
  • proaktív vagy,
  • jól tudsz és szeretsz csapatban dolgozni.
  • szakirányú iskolai végzettséged van.

A pozíció elnyeréséhez előny:
Online szállásfoglalás és/vagy szállodai értékesítés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes bérezés
  • Rendszeres visszajelzés munkádról
  • 3 fogásos ebéd minden munkanapon
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség
  • Kellemes irodai környezet Buda szívében
  • Akár azonnali munkakezdés

Munkaidő:
8:00–16:30, hétfőtől péntekig

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehetséges az alábbi e-mail címen: