Balatonvilágosi hotel szállodaigazgatót keres

Forrás: turizmus.com

 2021. április 07. 09:10

Balatonvilágosi, négycsillagos, közepes méretű hotel szállodaigazgatót keres éves állásra.

Főbb feladatok:

  • A szálloda és hozzá tartozó egységek komplex irányítása, napi szintű vezetése.
  • A beosztottak napi feladatainak megszervezése, ellenőrzése.
  • Rendezvények, programok szervezése, lebonyolítása.

Elvárások:

  • Kreatív gondolkodásmód
  • Nagyfokú önállóság
  • Agilis hozzáállás
  • Határozottság
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló pozícióban eltöltött munkatapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete
  • Közeli lakhely

Amit kínálunk:

  • Jól felszerelt, igényes munkakörnyezet
  • Étkezés biztosítása
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, éves állás

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Balatonvilágos

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail-címen lehet.