Executive Housekeeper, Sofitel Budapest Chain Bridge

Forrás: turizmus.com

 2016. október 08. 16:11

SOFITEL BUDAPEST CHAIN BRIDGE szálloda Executive Housekeeper pozícióba munkatársat keres.

KERESETT SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK:
- Vendég- és minőség központúság
- Etikus magatartás
- Kiváló vezetői, irányítói készség
- Kitűnő szervezőkészség, határozottság, következetesség
- Kezdeményezőkészség, fogékonyság az új módszerek, eljárások iránt
- Jó költséggazdálkodási képesség
- Hatékonyság és jó problémamegoldó képesség
- Kiváló kommunikációs készség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- 3 év szállodai üzemeltetési gyakorlat, ezen belül 2 éves vezetői gyakorlat

FELADATOK:
- Az Executive Housekeeper felelős a szállodai szobák és vendégterek tisztán tartásán túl a mosoda irányításáért.
- Felelős a vendég elégedettségért, vendég észrevételek hatékony kezeléséért, és mindig szem előtt tartja a magas minőségi elvárásokat.
- Csapatának egyértelműen megfogalmazza a célokat, hatékonyan kommunikál velük, együttműködő, valamint kidolgozza és folyamatosan biztosítja képzésüket.

Várjuk a jelentkezéseket magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi email címre:

(x)