Parkoló személyzet, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 04. 10:42

Főbb feladatok:
- Szükség esetén gépjárművek parkolásának koordinálása,
- Parkolási díjak beszedése,
- Parkoló zárása/nyitása külön kérések alkalmával,
- Parkolóterület tisztán tartása,
- Vendégek tájékoztatása.

Elvárások:
- Középfokú iskolai végzettség,
- Vendégcentrikus szemléletmód,
- Elkötelezettség, megbízhatóság,
- Rugalmasság,
- Kültéri munkavégzés vállalása (felszíni parkoló),
- Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:
- Folyamatos hosszú távú munkalehetőség,
- Stabil, nemzetközi háttér,
- Térítésmentes személyzeti étkezés,
- Kiváló tömegközlekedés,
- Utazási költségtámogatás,
- Előrelépési lehetőség,
- Kiváló munkakörülmények,
- Céges rendezvények (Családi nap, Dolgozói hét stb).

A Marriott világszerte sorozatosan elnyeri a legvonzóbb munkáltató címet különböző kategóriákban, mint például a Working Mother/Dolgozó Anyák, Diversity Inc./ A Sokszínűségi Egyesület és a LatinaStyle magazin is több ízben elismeréssel jutalmazta. A FORTUNE magazin immáron sorban a tizenkettedik éve tünteti fel a Marriottot a “100 legjobb Munkáltató” között.
A Marriott egyenlő esélyeket biztosító vállalat, elkötelezett a sokszínű munkavállalói állomány alkalmazásáért és a befogadó kultúra fenntartásáért.
Megváltozott munkaképességű munkatársak jelentkezését is várjuk!

Munkaidő:
Heti 40 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz