Recepciós, Ausztria

Forrás: turizmus.com

 2017. június 12. 10:13

Ausztriai 28 szobás Hotel***, motivált, energikus recepciós munkatársat keres.

Feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlázás
  • Teljes körű információszolgáltatás
  • Gondoskodás a vendégek gondtalan pihenéséről
  • Besegítés a vacsoráztatásnál
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével

Elvárások:

  • Recepciós munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vendég centrikus szemlélet, vendégszeretet
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Pontos, igényes, önálló munkavégzés

Előny:

  • Angol vagy más további idegen nyelv ismerete
  • Nemzetközi munkatapasztalat (német nyelvterületen)
  • Flexys szállodai rendszer ismerete
  • Felszolgálói munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes munkabér
  • Családias légkör, fiatalos, befogadó kollégák
  • Szállás, étkezés, internet biztosítása

Jelentkezéseket magyar és német nyelven kérjük az alábbi email címre:

(x)