Sales and Reservation Agent

Forrás: turizmus.com

 2020. szeptember 28. 14:00

Visegrádi ****superior szállodába keresünk sales and reservation agent munkatársat, back office feladatkörök ellátására. Munkavégzés helye rugalmas: Budapest / Visegrád / Home office lehetőségek!

Főbb feladatok:

  • Bejövő telefonhívások kezelése és ajánlatok kiküldése
  • Érdeklődések megválaszolása és bejövő foglalások kezelése
  • Kiegészítő szolgáltatások értékesítése

Elvárások:

  • Nyitott, kedves személyiség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Angol nyelv magabiztos gyakorlati tudása
  • Versenyszellem
  • Csapatjátékos

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • További idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Rugalmasság
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Teljes munkaidős állás
  • Home office lehetőség

Munkaidő:
12 óra

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal ÉS motivációs levéllel tudsz az alábbi e-mail-címen: