Sales manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. február 05. 16:40

Szeretnél egy jó csapat tagjaként elhelyezkedni a szállodaiparban? Az Accent Hotels által üzemeltetett 56 szobás 12 Revay Hotelben lehetőséged nyílik egy magas színvonalat képviselő belvárosi szállodában kamatoztatni tudásod. A szakmai fejlődés mellett biztos hátteret kínálunk az ideális munkavégzéshez.

Ha kreatív ötleteid vannak, hogyan értékesíts egy szállodát és szeretnéd látni, ahogy ezek megvalósulnak (mert az új ötleteknek itt nem csupán örülünk, itt el is várjuk őket), ha tetszik, hogy elveszhetsz a számok rengetegében és látod, ahogy meghozza eredményét az odafigyelésed, valamint otthon érzed magad a web és a social média világában, akkor valószínűleg egymást keressük.
Fontos nekünk, hogy folyékonyan beszélj angolul (még jobb ha franciául is) és legyen tapasztalatod szálloda-értékesítésben.

Főbb feladatok:
• A szálloda ár- és értékesítési stratégiájának kialakítása és végrehajtása,
• a szálloda értékesítése online és offline felületeken,
• a szálloda árainak, foglalásainak kezelése a mindenkori kereslet és a rendelkezésre álló kapacitás figyelembevételével,
• értékesítési riportok készítése és elemzése,
• a rezervációs folyamat kontrollálása,
• a szálloda online megjelenéseinek, hirdetéseinek kezelése és felügyelete, a vendégvélemények megválaszolása,
• részvétel a szálloda éves üzleti tervének kidolgozásában.

Elvárások:
• 2-3 éves, szállodaértékesítési pozícióban szerzett tapasztalat,
• folyékony angoltudás szóban és írásban,
• MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete,
• Hostware ismeret előny

Amit kínálunk:
• lehetőség profi háttérrel rendelkező szálloda életébe való betekintésre,
• kivételes tanulási lehetőség,
• energikus, segítőkész csapat,
• kiváló megközelíthetőség.

Fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)