Senior banquet sales manager munkatárs, Gundel Étterem

Forrás: turizmus.com

 2018. március 13. 14:05

A Gundel Étterem SENIOR BANQUET SALES MANAGER munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:

  • Kiemelt MICE rendezvények kezelése, önálló előkészítése, adminisztrációja házon belül és kitelepüléssel külső helyszínen.
  • Kóstolók, bejárások előkészítése és levezénylése.
  • Felelős a MICE szegmens bevételi tervének teljesítéséért.
  • Kapcsolattartás a rendezvényszervezőkkel és DMC-kel.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves rendezvényszervezési tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Csapatszellem
  • Elhivatottság, lojalitás, megbízhatóság, igényesség
  • Stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Meglévő aktív kapcsolat a meghatározó hazai DMC-k és rendezvényszervezőkkel
  • Konkurencia ismeret
  • Házon kívüli rendezvényhelyszínek ismerete
  • További idegennyelv ismerete

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes egészségpénztári tagságot.
  • Kedvezményes árú személyzeti büfét.
  • Fejlődési lehetőségeket.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2018. március 20-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Szégner Zsuzsa – Bankett Igazgató

(X)