Idegenforgalmi ügyintéző, Budapest, XVII. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. november 19. 17:05

A Lastminute Központ Utazási Iroda csapatának bővítéséhez idegenforgalmi ügyintéző munkatársat keres XVII. kerületi irodájába.

Főbb feladatok:

Utazási csomagok értékesítése és az ahhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése, ajánlatok készítése, telefonos és személyes kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel és partnerekkel.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélközpontúság és jó kommunikációs készség
  • Földrajzi és kulturális tájékozottság
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Csapatszellem

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Utazási irodában szerzett tapasztalat
  • Hazai utazásszervezők árualapjának és online foglalási rendszereinek ismerete
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Német-osztrák árualap ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes FIX jövedelem
  • Ingyenes külföldi tanulmányutakon való részvételi lehetőség
  • Kedvezményes utazási lehetőségek
  • Kellemes munkahelyi környezet

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig 09:00-18:00 között

A fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: