Étteremvezető, Hévíz

Forrás: turizmus.com

 2017. augusztus 10. 16:22

Hévízi szálloda lelkiismeretes, a szakmájában igényes Étteremvezető munkatársat keres.

FELADATOK:
-az étterem magas szintű szolgáltatásainak , az egység gazdaságos üzemeltetése, működtetésének biztosítása,
-felszolgálók munkájának szervezése, koordinálása,
-készlet és áru gazdálkodás,
-számlázási fegyelem betartása, betartatása,
-beosztás írás, szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével,
-rendezvények és szállodában zajló étkezések lebonyolítása,
-személyes jelenlét az étkezések alkalmával,
-a vendéglátó egységek zavartalan működésének és jövedelmezőségének biztosítása,
-felelős a minőségi szolgáltatásnyújtásért, a vendégek által elvárt és a munkáltató által nyújtani kívánt szolgáltatási minőség megvalósításáért
-javítja az ügyfél- és vendégelégedettség folyamatos figyelése és javítása
-Az étterem törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése,
-Munkafolyamatok, munkafeladatok szervezése,
-Együttműködés a konyha vezetőjével, a cheffel,
-Napi nyilvántartások, alapanyagok rendelésének megszervezése,

ELVÁRÁSOK:
-Szakirányú végzettség
-szállodában szerzett vezetői tapasztalat
-F&B menedzseri tapasztalat
-vendégorientált gondolkodásmód
-csapatmunka, pozitív szemlélet
-8-10 fős csapat vezetésében szerzett tapasztalat
-dinamikus, rugalmas munkavégzés, határozott fellépés
-megbízhatóság, terhelhetőség, stressz tolerancia
-kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás, jó kommunikációs készség
-tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:
-Korrekt jövedelem
-Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
-Önmegvalósítási lehetőség,
-Gyönyörű munkahelyi környezet

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz beküldésével az alábbi e-mail címre várjuk:

(x)