Emeleti gondnoknő, Budapest

 2014. május 07. 14:15

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó budapesti szálloda keres munkatársat Emeleti gondnoknő munkakörbe

Feladatok:

  • A vendégek magas színvonalú kiszolgálása a sztenderdek betartása mellett
  • A szobalányok munkájának ellenőrzése és írányítása
  • Vendégszobák naponkénti ellenőrzése és azok állapotának jelzése a recepció felé és a műszak felé
  • Emeleti textília naponkénti cseréjének bonyolítása
  • Emeleti raktárak feltöltésének ellenőrzése (segédanyag, fogyóeszköz)
  • Bekészítések, VIP ajándékok elhelyezése a Housekeeping vezető által megadott szobákba
  • Szobai minibárok naponkénti ellenőrzése, feltöltése és a fogyasztás számlázása
  • Munkatársak eligazítása, irányítása, új munkatársak betanítása
  • Esetlegesen felmerülő vendégpanaszok kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves szállodai tapasztalat, housekeeping területen
  • Társalgási angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Vendégközpontúság
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ápolt megjelenés

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat, fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: job@aquincumhotel.com (x)