Értékesítési munkatárs, Service4You Hotel Management

 2014. április 09. 10:37

A Service4You Hotel Management cégcsoport értékesítési munkatársat keres, változó munkahelyre (Cegléd, Orosháza), értékesítési tevékenység ellátására.

Várjuk jelentkezését cégcsoportunkba a következő elvárásokkal:

  • felsőfokú, szakirányú végzettség
  • több éves szakmai tapasztalat szállodában vagy utazási irodában hasonló pozícióban
  • aktív és online értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • kiváló kommunikációs, szervezői és problémamegoldó készség
  • projektszemléletű munkavégzési készség
  • kreativitás
  • precizitás
  • ügyfélközpontú munkaszemlélet
  • önálló és csapatszintű munkavégzési képesség
  • stressz-tűrés
  • folyamatosan terhelhetőség
  • B kategóriás vezetői engedély

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • marketing és PR ismeretek
  • az angol nyelven kívül, más nyelvek ismerete
  • Flexys és/vagy Hostware rendszerek ismerete

Munkavégzési feladatok:

  • a cégcsoport teljes szolgáltatási körének értékesítése privát és céges partnerek részére
  • az egyéni és céges partnerekkel történő írásbeli és személyes kapcsolattartás magyar, angol és más nyelven
  • prezentációk, bemutatkozók megtartása meglévő és leendő ügyfelek részére
  • szerződések előkészítése
  • piaci trendek, mozgások és versenytársak figyelemmel kísérése
  • cégcsoport képviselete szakmai kiállításokon és a partnerek irányában
  • direkt marketing tevékenység az ügyfélkör szélesítése érdekében
  • a tevékenységhez kapcsolódó nyilvántartások, ügyféllisták naprakész vezetése
  • ütemezett jelentések készítése a cégcsoport vezetői felé

Amit ajánlunk:

  • professzionális szakmai háttér
  • önálló munkavégzési lehetőség
  • teljesítményorientált bérezés
  • céges telefon

Kérjük, hogy magyar és angol nyelven összeállított, fényképes önéletrajzát motivációs levelének kíséretében, juttassa el a  karrier@service4you.hu e-mail címre 2014.05.08-ig, S4YSM jelöléssel. (x)