Éttermi vezető pozíció, Alföld Gyöngye Hotel***superior és Konferenciaközpont

 2014. április 10. 09:17

Az orosházi Alföld Gyöngye Hotel***superior és Konferenciaközpont Éttermi vezetőt keres.

Kérjük, olvassa el figyelmesen a pozíció betöltéséhez közölt feladatköröket, elvárásainkat, és amit szállodánk kínál. Amennyiben jelentkezni kíván a meghirdetett pozícióra, kérjük, kattintson az oldal alján található „Jelentkezem a pozícióra itt” linkre és töltse ki a megjelenő online jelentkezési űrlapot.

Feladatok:

  • Szálloda éttermi részének vezetése, teljes körű ellenőrzése, felügyelete gazdasági és humán vonatkozásban egyaránt
  • A séf és munkatársai munkájának közvetlen ellenőrzése a szálloda igazgatójának felügyelete mellett
  • A készlet- és anyaggazdálkodás felügyelete
  • Az éttermi dolgozók munkavégzésének folyamatos, napi szintű ellenőrzése
  • Napi riportolás a szálloda vezetője felé szóban és írásban
  • A területen dolgozók munkabeosztásának ütemezés szerinti elkészítése, annak ellenőrzése
  • Az éttermi rész, bevételeinek és kiadásainak napi szintű ellenőrzése
  • Teljes körű leltárfelügyelet
  • Önmaga és a területéhez tartozó dolgozók szakmai fejlesztése

Elvárások:

  • Megfelelő szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Szolgáltatás-centrikus személyiség
  • Jól terhelhetőség
  • Kreativitás
  • Többéves, releváns szakmai tapasztalat szállodában és/vagy étteremben hasonló pozícióban (szakmai referencia megjelölése szükséges)
  • Angol nyelvismeret
  • Szállodai szoftverek ismerete (Hostware)
  • MS Office magabiztos használata
  • Értékesítés centrikus személyiség
  • Büntetlen előélet – érvényes hatóság által kibocsátott erkölcsi bizonyítvány

Amit szállodánk kínál:

  • Professzionális szakmai háttér
  • Önálló munkavégzési lehetőség
  • Céges telefon

vagy

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét kérjük, a karrier@service4you.hu címre juttassa el a Service4You honlapján megjelöltek értelmében. (x)