HR gyakornok, Budapest

 2013. december 04. 15:16

A Danubius Emberi Erőforrások Igazgatósága a vállalati egyéves gyakornoki rendszer keretében HR GYAKORNOK-ot keres.

Feladatok:
A központi humánpolitikai vezetők, valamint a szállodai személyügyi munkatársak közvetlen irányítása és mentorálása mellett:
- A forgatási rendszer keretében megismeri az egyes szállodák személyügyi és munkaügyi tevékenységét, elsajátítja a személyügyi munkatársak alapvető feladatait;
- A szállodai személyügyi munkatársak által meghatározott keretek és felelősségi kör szerint részt vesz a szállodai HR-tevékenységek napi elvégzésében;
- A gyakornoki időszak során megismeri a központi HR-irányítás rendszerét, elsajátítja a központi HR-funkciókhoz kapcsolódó alapvető feladatokat a HR-kontrolling, a soft HR, valamint a bérelszámolás területein;
- Részt vesz az egyes HR projektek, fejlesztések központi és szállodai szintű előkészítésének és végrehajtásának munkáiban;
- Részt vesz a HR Audit szerinti folyamatszabályozásban, technikai támogatást nyújt a szállodai személyügyi munkatársaknak az éves auditra történő felkészülésben, illetve az előző évi auditban feltárt hiányosságok kiküszöbölésére meghatározott tennivalók végrehajtásában;
- Folyamatosan segíti a személyügyi munkatársak munkáját a központi feladatok tekintetében, napi kapcsolatot tart velük;
- Javaslatokat tesz, fejlesztéseket kezdeményez a HR-rendszerek vonatkozásában.

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség (turisztikai és/vagy HR);
- Nyitott, emberközpontú személyiség, proaktív hozzáállás;
- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség;
- Jó megjelenés, megnyerő modor;
- Terhelhetőség, erős munkabírás, elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság, alapos és pontos munkavégzés;
- Kiváló számítógépes felhasználói tudás (Word, Excel, PowerPoint);
- Angol és egyéb idegen nyelv ismerete, előny.

magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és részletes motivációs levéllel 2013. december 11-ig az alábbi címen:

Varga Csaba humánpolitikai vezető
csaba.varga@danubiushotels.com (x)