MICE és Online értékesítő, Budapest

 2014. június 04. 10:12

Budapest IV. kerületi *** Superior szálloda értékesítő munkatársakat keres MICE és Online területekre.

Elvárások:
• felsőfokú szakirányú végzettség
• a szállodai értékesítés területén eltöltött legalább 2 év szakmai tapasztalat
• marketing, PR ismeretek
• angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt
• számítógépes felhasználói szintű ismeret (Word, Excel)
• kiváló kommunikációs képesség, magas szintű szervezőkészség, gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség, stressztűrés, konfliktuskezelés
• megbízható, felelősségteljes személyiség

Előnyök:
• további idegen nyelv/ek ismerete
• Flexys, Hostware vagy Fidelio rendszerek ismerete

Feladatok:
• szálloda szolgáltatásainak értékesítése, menedzselése
• teljes körű értékesítési és marketing feladatok ellátása, általános sales tevékenységek • partneri kör folyamatos bővítése
• üzleti levelezés, ügyfelekkel, partnerekkel való írásos és személyes kapcsolattartás
• megállapodások-, szerződések megkötése
• a tevékenységhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése, rendszerezése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az admin@viktoriahotel.com e-mail címen. (x)