Profi utazásszervező, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. január 12. 11:33

Magyar tulajdonú, közel 20 éve működő, exkluzív belvárosi utazási iroda profi utazásszervezőt keres dinamikus csapatába teljes állásban, azonnali belépéssel.

A sikeres pályázó:
- több éves utazási irodai értékesítési tapasztalattal rendelkezik
- kiválóan ismeri az Amadeus foglalási rendszert: önállóan repülőjegyeket foglal, megkeresi az ügyfél számára legmegfelelőbb útvonalat és árat, repülőjegyeket állít ki
- ismeri a legnagyobb német irodák (DER, MWR, TOC, NEC, JAHN, FTI) árualapját, azokat több éve értékesíti és foglalja az Amadeuson keresztül
- legalább középfokon beszél angolul és alapfokon németül
- kifejezetten pozitív, vidám személyiség, aki rendkívül jól ért az iroda ügyfélkörébe tartozó, igényes utazók elképzeléseinek megvalósításához
- maga is sokat utazik, ezáltal sok személyes tapasztalattal rendelkezik, ismer számos egzotikus nyaralóhelyet

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- érdekes, izgalamas, kihívásokkal teli munkakör
- kiváló munkakörülmények
- magasan kvalifikált, összetartó, fiatal csapat
- hosszútávú, biztos munkahely

Fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel a profi.utazasszervezo@gmail.com email címre várnak 2015. január 20-ig. (x)