Bellman

Forrás: turizmus.com

 2024. július 03. 16:05

A Verno House szálloda bővülő csapatába keressük új munkatársunkat Bellman pozícióba.

Főbb feladatok:

Szállodába érkező vendégek, látogatók fogadása, útbaigazítása
A vendégforgalom gördülékenységének biztosítása a főbejárat környékén
Csomaghordás, csomagok tárolásának lebonyolítása
Szoros kapcsolattartás a Front Office részleggel
Vendégek autóinak leparkolása, szállodához érkező gépjárművek koordinálása
Gépjárműforgalom követése, teljes adminisztrációja
Információnyújtás a szálloda szolgáltatásairól
Elvárások:

  • 4-5*-os szállodai környezetben szerzett tapasztalat előny, de pályakezdőket is szívesen várunk
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önálló, precíz és szervezett munkavégzés
  • Kedves, udvarias, magára fokozottan igényes, vendégközpontú személyiség
  • Munkához való lelkes és proaktív hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Egyenruha
  • Dolgozói kedvezmények
  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, egymást segítő csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Verno House, 1051 Budapest, Október 6. utca 26.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű önéletrajz