Front Office munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2024. július 04. 16:45

A B&B Hotels Budapest City csapatbővülés miatt keresi új Recepciós kollégáját, azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Vendégek foglalásainak kezelése (OPERA rendszeren)
  • Vendégek kérdéseire válaszolni és információt nyújtani a szálloda szolgáltatásairól, helyi látnivalókról és útvonalakról.
  • Készpénzes és kártyás fizetések kezelése.
  • A foglalásokkal kapcsolatos adminisztráció pontos elvégzése, dokumentáció rögzítése
  • A B&B Shop és a B&Me Hűségprogram népszerűsítése a vendégek körében.
  • A vendégpanaszok gyors és professzionális kezelése és megoldása.

Elvárások:

  • Kiváló ügyfélszolgálati készségek, barátságos és precíz hozzáállás.
  • Erős kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jártas a szállodai menedzsment szoftverek és alapvető számítógépes alkalmazások használatában.
  • Jó csapatjátékos, együttműködik a HK, F&B és karbantartó csapatokkal.
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás; további nyelvek ismerete előnyt jelent

Munkaidő: 8 és 12 órás váltott műszak

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű CV, fizetési igény és munkakezdés megjelölés