Éjszakás recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. április 19. 22:01

Budapest egyik legújabb 5 csillagos szállodája, a Verno House új munkatársait keresi bővülő recepciós csapatába.

Főbb feladatok:

  • Szállodába érkező vendégek, látogatók fogadása
  • Check-In, Check-Out folyamatok lebonyolítása a sztenderdeknek megfelelően
  • Magas színvonalú információszolgáltatás és segítségnyújtás a szálloda vendégei részére, concierge feladatok ellátása
  • Különleges vendégigények és vendégpanaszok kezelése
  • Ajánlatok és visszaigazolások készítése, foglalások rögzítése
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével

Elvárások:

  • 4-5*-os szállodai környezetben szerzett tapasztalat előny, de pályakezdőket is szívesen várunk
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önálló, precíz és szervezett munkavégzés
  • Kedves, udvarias, magára fokozottan igényes, vendégközpontú személyiség
  • Munkához való lelkes és proaktív hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Egyenruha
  • Dolgozói kedvezmények
  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, egymást segítő csapat

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Verno House, 1051 Budapest, Október 6. utca 26.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz