Food & Beverage Outlet manager

Forrás: turizmus.com

 2024. április 30. 07:00

Csatlakozz a Three Corners Avenue Hotel csapatához, és légy részese egy új szálloda megnyitásának!

Főbb feladatok:

  • Az étterem (szállodai reggeli és délutáni bárműszak) operatív és adminisztratív feladatainak koordinálása
  • HACCP-előírások betartatása
  • Konyhai területen hűtők, szakosított tárolás ellenőrzése, alapanyagok rotációs kezelése
  • Igény esetén a szállodai reggeliztetésben való aktív részvétel
  • A reggeli kínálat folyamatos frissítése, a piaci trendek figyelése
  • Az alkalmazottak szakmai irányítása, beosztása, felügyelete
  • Új munkatársak képzése a munkajogi előírásoknak való megfelelés mellett
  • A kollégák értékesítési hozzáállásának folyamatos fejlesztése
  • Kiemelkedő vendégkiszolgálás megtartása és fejlesztése
  • Az étteremhez kapcsolódó minden adminisztratív feladat gördülékeny lebonyolítása (áru, rendelés, bevételezés, mozgatás, leltár)

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Több éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Motiváció, kreativitás, önálló munkavégzés
  • Tudás a gasztronómiai trendekről és újdonságokról
  • Kiváló kommunikációs képesség, vezetői kompetencia
  • Megbízhatóság, vendégcentrikusság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Szállodai szoftverek ismerete (SabeeApp)
  • Vezetői tapasztalat a vendéglátásban
  • Fruitsys vendéglátóipari szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet a belváros egyik legújabb szállodájában
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Jó hangulatú légkör, dinamikus csapat
  • Munkahelyi étkezés
  • Kiváló tömegközlekedés, könnyen megközelíthető belvárosi munkahely

Munkaidő: Teljes állás

Munkavégzés helye: Three Corners Avenue Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Küldje el önéletrajzát, bérigény megjelölésével!