ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Forrás: turizmus.com

 2024. május 10. 07:00

A 2024 májusától Accent Hotels által üzemeltetett Cardoner Hotel**** és Konferenciaközpontba új munkatársunkat keressük.

Főbb feladatok:

A sales manager irányítása mellett:
  • a szálloda ár- és értékesítési stratégiájának végrehajtása,
  • a szálloda értékesítése online és offline felületeken,
  • értékesítési riportok készítése és elemzése, szoros kapcsolattartás az Accent Hotels munkatársaival,
  • a szálloda marketingtevékenységének támogatása online és offline felületeken,
  • rendezvényekkel kapcsolatos kapcsolattartás, azok lebonyolítása, szállodán belüli koordinációja.

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Szállodaértékesítési pozícióban szerzett tapasztalat
  • Beszélj angolul legalább középfokon
  • Fontos, hogy megfelelő együttműködési és önálló feladatmegoldó képességed legyen, hiszen a sales manager mellett a szálloda minden részlegével, valamint az Accent központi sales- és marketingcsapatával is együtt fogsz dolgozni
  • Légy nyitott újdonságokra, proaktívan keresd a lehetőséget a területed fejlődésére, saját magad fejlesztésére.

Amit kínálunk:

  • Szakmaiság: tapasztalt és támogató csapat, stabil szakmai infrastruktúra
  • Stabilitás: biztos munkahely, anyagi biztonság, versenyképes juttatási csomag, utazási költségtérítés
  • Fejlődési lehetőség: folyamatos tréning lehetőségek várnak rád
  • Feltöltődés: kedvező üdülési lehetőség a szállodaláncon belül
  • Komfort: gyönyörű, új munkakörnyezet Budapesttől pár kilométerre
  • Családias hangulat

Munkavégzés helye: Cardoner Hotel**** és Konferenciaközpont

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Ha szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni, akkor küld el nekünk fényképes önéletrajzod.