Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. május 07. 13:12

Szállodáinkban büszkék vagyunk arra, amit létrehoztunk, és minden nap teszünk azért, hogy aki belép hozzánk, legalább annyira otthon érezze magát nálunk, ahogy mi magunk. Törődünk egymással. Közösséget építünk.

Ha szeretnél részese lenni küldetésünknek, itt a lehetőség hogy csatlakozz hozzánk, recepciós kollégát keresünk.

Főbb feladatok:

  • Vendégeink érkeztetése és utaztatása, vendégszámlák elkészítése
  • Telefonhívások fogadása és e-mailek megválaszolása
  • Vendégpanaszok és igényeik kezelése
  • Programok, éttermek ajánlása

Elvárások:

  • Az angol mellett beszélsz más idegen nyelven
  • Van szállodai tapasztalatod (de a lelkes pályakezdőnek is örülünk)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Igazán szeretsz emberekkel foglalkozni, szót értesz velük
  • Türelmes, segítőkész vagy
  • Lelkes, aktív, elkötelezett munkaerőnek tartod magadat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérrel, béren felüli juttatásokkal számolhatsz
  • Hosszú távra tervezhetsz
  • Jó csapatban dolgozhatsz
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Személyzeti menüt és kávét kapsz
  • Támogatunk a szakmai fejlődésben, előrelépésben
  • „Törődünk veled”

Munkaidő: 7.00–19.00 / 19.00–7.00

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz