Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. július 04. 00:01

Csodálatos mátrai környezetben elhelyezkedő szállodánkban keressük SZÁLLODAI RECEPCIÓS kollégánkat!

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, ki- és becsekkolása, fizettetése
  • A szálloda elvárásainak megfelelő vendégélmény biztosítása
  • Információnyújtás a vendégek számára
  • Telefon, e-mail és egyéb kommunikációs csatornák folyamatos nyomon követése

Elvárások:

  • 1-2 éves recepciós tapasztalat
  • Nyitott és barátságos személyiség
  • Vendégorientált hozzáállás
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware ismerete
  • Angol nyelv alapszintű használata

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Személyzeti szállás vagy albérlet támogatási lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • Személyzeti étkezés (ebéd és/vagy vacsora) biztosítása
  • Munkaruha
  • Munkába járási támogatás

Munkaidő: többműszakos

Munkavégzés helye: Gyöngyös-Mátraháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi elérhetőségen lehet!