Budapesti fogászat munkatársat keres

Forrás: turizmus.com

 2017. február 07. 09:58

Főbb feladatok:

• külföldi és magyar ügyfelek fogadása, koordinálása
• tolmácsolás, fordítás
• ügyféligények feldolgozása telefonon, e-mailben
• átfogó szervezési és adminisztrációs feladatok
• orvos és asszisztens kollégák munkájának teljes körű támogatása
• pénzkezelés
• kapcsolattartás partnerekkel

Elvárások:
• alapelvárás: magas szintű, tárgyalóképes német/francia és angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Office programcsomag ismerete, szövegszerkesztés, táblázatkezelés
• fogászati szoftver ismerete előny
• ügyfélszolgálat területén szerzett gyakorlat
• jó kommunikációs készség
• ügyfélközpontú, logikus gondolkodás
• megbízhatóság, precizitás, pontosság
• önálló munkavégzés
• igényes megjelenés
• jó konfliktuskezelés
• nyitottság

Amit kínálunk:
• igényes, modern, munkakörnyezet
• változatos és érdekes feladatok
• dinamikus, fiatal csapat
• versenyképes jövedelem
• hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület

A leendő pályázóktól fényképes önéletrajzot várunk német/francia nyelven, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre

(x)