Értékesítési igazgató, vidéki szálloda

Forrás: turizmus.com

 2018. november 28. 13:26

A Hotel & More értékesítési igazgatót keres vidéki 4 csillagos szállodájába.

Feladatok:

• Az értékesítő kollégák irányítása, tréningezése, munkájuk felügyelete

• Aktív szerep vállalása a szálloda értékesítési koncepciójának kidolgozásában

• Az értékesítéshez kapcsolódó költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása

• A foglaltsági adatok, előrejelzések figyelemmel kísérése

• Folyamatos kapcsolattartás a szállodaigazgatóval, valamint a szálloda további részlegeivel

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség

• Szállodaiparban eltöltött minimum 5 év szakmai, 3 év vezetői tapasztalat

• Német és angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt

• Professzionális számítógépes felhasználói ismeretek

• Remek vezetői véna

• Strukturáltság, jó kommunikációs készség

• Magas szintű szervezőkészség, problémamegoldás és konfliktuskezelés

• Flexys és/vagy Hostware szállodai szoftver ismerete

• Megbízható, felelősségteljes személyiség

Előny:

• További idegen nyelv/nyelvek ismerete

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön:

• Dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség

• Jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik

• Precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni

• Folyamatosan terhelhető

• Szereti a kihívásokat

• Érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail-címre küldje meg nekünk:

(X)